Pary zdradzają ile można zarobić na kamerkach.

Pary zdradzają ile można zarobić na kamerkach.
Czy przeglądając kiedyś internet kliknąłeś w wyskakującą reklamę kamerek z dziewczyną topless? nie? dlaczego kłamiesz?:). Zastanawiało Cię kiedyś ile pary występujące przed publicznością na s*x kamerkach zarabiają?

W dokumencie na stacji Channel 4 cztery pary pokazują jak to jest zarabiając na życie kochając się przed kamerami.

Eddie i Emma są jedną z najpopularniejszych par w przemyśle. Zaczęło się od śmiesznej kąpieli, zamieniło w 6-cio cyfrowe kwoty na koncie.

http://www1.theladbible.com/images/content/560b14654f06b.JPG

Emma: Kiedy zaczełam to robić i ludzie zaczeli wychwalać moje ciało poczułam szczęście

Eddie: Pieniądze były tak dobre że poświęciłem się temu w całości. Nie miałem żadnych wątpliwości. To co robimy przed kamerą nie odzwierciedla naszego prawdziwego życia

Eddie to nielegalny imigrant. Zamknięto go w więzeniu, a Emma występuje z koleżanką Nicole osiem razy dziennie przez sześć dni w tygodniu.

Inna para to Kitty i Mojżesz, którzy ukrywają swoją tożsamość. Za minutowy występ na prywatnej sesji życzą sobie 85 pensów co daje im 400 funtów tygodniowo. Niedawno urodziło im się dziecko, ale zarzekają się, że to nic nie zmieni.

http://www1.theladbible.com/images/content/560b18378e7ac.JPG

Następna para to Ari i Glen. Ich "pierwszy" stosunek z miesiąca miodowego oglądało na żywo 4 tysiące fanów. Po pewnym czasie znudzeni sobą rozstali się. Glen obecnie mieszka w przyczepie kempingowej swojego taty.

To nie tylko se*s. Angel i jej partner Dagone twierdzą, że robią "w ch*j" pieniędzy na codziennych występach przed kamerą.

Za pieniądze zarobione z kamerek wybrali się na podróź "raz w życiu" po 50 stanach w USA.
?%